دکوراسیون خانه های مدرن با MDF

دکوراسیون خانه های مدرن با MDF

در دکوراسیون خانه های مدرن با آشپزخانه های باز و متصل به سایر اتاق های خانه، هیچ چیز مانند کابینت آشپزخانه مدل جدید و بروز نمی تواند دیزاین خانه را تحت تاثیر قرار دهد. طراحی پلان و ظاهر آشپزخانه کاری سخت و نیازمند دقت فراوان است به همین خاطر پیش می آید که خانه دارها در انتخاب کابینت خود دچار شک و شبه شوند.

قلب هرخانه ای آشپزخانه آن است.یک اشپزخانه میتواند کوچک یا بزرگ قدیمی و ساده مدرن یا مجلل باشدچیزی که در اینجا اهمیت دارد نحوه ی چیدمان وسایل داخل آشپز خانه است در سال ها پیش زمانی که امکانات امروزه نبود خانم ها وسایل و ظروف آشپزخانه را در صندوقچه های چوبی قرار میدادند.

  کابینتهای امروزی

اما امروزه انواع کابیت ها در رنگ ها و نوع مختلف به خانم ها کمک میکند تا بتوانند به راحتی وسایل های خود را در آن جای دهند کابینت ها هم باعث رفع مشکلات شمامیشود وعلاوه بر کاربرد فراوانی که دارد باعث زیبایی اشپزخانه میشود امروزه در اکثر یا همه ی خانه هاکابیت وجود دارد با توجه به طرح های جدید ورنگ های کابینت های امروزه نصب ان ها هزینه ی زیادی دارد ولی در عوض باعث افزایش زیبایی دکوراسیون داخل خانه میشود و هم میتوانید ظروف های خود را به راحتی در کابینت ها قرار دهید. یکی از مهم ترین عنصر یک اشپز خانه ی مرتب و تمیزو زیبا وجود کابینت هست.

کابینت های ام دی اف برای آشپزخانه:

امروزه بیشتر مردم از کابینت های ام دی اف استفاده میکنند زیرا این کابینت ها زیبایی بیشتر و همچنین دارای تنوع رن و طرح های زیادی هست ام دی اف از ضایعات دور ریختنی چوب ها بدست می آیند به همین دلیل این کابینت ها تنوع رنگ و طرح بیشتری دارند و این مساله نیز باعث شده تا این نوع کابینت ها طرفداران بیشتری داشته باشند و همچنین ام دی اف ها توانایی بالای برای هماهنگ کردن با سایر قسمت های خانه دارند.

 

مزایا و معایب کابینت ام دی اف:

علت اینکه بیشتر مردم از این کابینت ها استفاده میکنند این است که این نوع کابینت ها در برابر رطوبت مقاوم هستند . و محیط آشپزخانه که هنگام آشپزی رطوبتش بالا میرود به همین دلیل یک انتخاب مناسب برای اشپزخانه شما مییاشداز ام دی اف در ساخت مبلمان و میز و صندلی و دکور و کف سازی اتاق ها نیز استفاده میکنند ام دی اف در برابر حرارت و عایق مناسبی برابر صدا است ولی بیشتر استفاده ام دی اف در کابینت سازی است چون در برار رطوبت مقاوم هست و ظاهری زیبا دارد به همین اکثر کسانی که میخواهند کابینت بخرند ام دی اف را انتخاب میکنند.

اشپزخانه

آشپزخانه نیاز به فضای نگهداری زیاد برای انواع لوازم دارد، بنابراین باید قبل از شروع کار برای کوچکترین قسمت آشپزخانه طرح و نقشه ای داشته باشید. کابینت ها بدون شک مهم ترین قسمت نقشه ریزی دکوراسیون آشپزخانه هستند. اما همانطور که گفتم کابینت های بسیار متنوعی، حتی بیشتر از آنکه فکرش را کنید، در بازار وجود دارند که هر فرد باثبات و مطمئنی را با شک و شبه مواجه می کنند. در این مطلب سعی دارم 44 مدل از جدیدترین و زیباترین کابینت های معرفی شده در بازارهای جهانی را به شما عزیزان معرفی کنم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *